O nas

Hostel Elemels Planet zlokalizowany jest w centrum Ustronia, 300 metrów od dworca autobusowego i kolejowego oraz 1,6 km od wyciągu narciarskiego Zawodzie. Na miejscu znajduje się restauracja. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi.

Z niektórych pokoi roztacza się widok na góry lub miasto. Pokoje dysponują łazienką z prysznicem.

Dzień rozpocząć można od zdrowego śniadania, w tym śniadania wegetariańskiego lub wegańskiego.

Obiekt oferuje usługę opieki nad dziećmi.

Ponadto istnieje możliwość skorzystania z usług szkółki narciarskiej i wypożyczalni sprzętu narciarskiego. Pozostałe udogodnienia obejmują przechowalnię sprzętu narciarskiego. Podczas pobytu można zagrać w tenisa. Obiekt Elemels Planet znajduje się 2,7 km od parku rekreacyjnego eXtreme, 2,8 km od ośrodka narciarskiego Czantoria i 15 km od Cieszyna. Odległość od lotniska Kraków-Balice wynosi 81 km.

Kolorowa kraina usytuowana w centrum Ustronia – tak najłatwiej można opisać Elemels Planet. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Na pewno postacie zamieszkujące nasz ośrodek. Każda z nich przedstawia jeden z czterech temperamentów. Dzieci poczują się u nas jak w swojej ulubionej bajce. Kolorowe wnętrza i atrakcje przygotowane przez naszych animatorów sprawią, że Wasze pociechy pokochają to miejsce.

Jak Elemels Planet wygląda od środka? W obiekcie znajduje się 23 pokoi z łazienką oraz restauracja w której skosztować można przepysznych domowych potraw. Nie zabrakło sali zabaw wypełnionej grami i zabawkami edukacyjnymi, oraz miejscem na zabawy z rówieśnikami.

Pomieszczenia oferowane rodzinom, nie są typowymi miejscami jakie można spotkać w większości hoteli. Kolorowe pokoje z ogromną ilością przestrzeni z pewnością przyciągną uwagę dzieci. Ich niestandardowy i minimalistyczny wygląd wynika z naszej idei, polegającej na zacieśnianiu więzi rodzinnych.

Pobyt w Elemels Planet dedykowany jest dla dzieci od 3 do 13 roku życia (oczywiście pod opieką dorosłego). Osoby podróżujące bez dzieci są również mile widziane w naszym ośrodku.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami w ofercie