O nas

Kolorowa kraina usytuowana w centrum Ustronia – tak najłatwiej można opisać Elemels Planet. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Na pewno postacie zamieszkujące nasz ośrodek. Każda z nich przedstawia jeden z czterech temperamentów. Dzieci poczują się u nas jak w swojej ulubionej bajce. Kolorowe wnętrza i atrakcje przygotowane przez naszych animatorów sprawią, że Wasze pociechy pokochają to miejsce.

Jak Elemels Planet wygląda od środka? W obiekcie znajduje się 23 pokoi z łazienką oraz restauracja w której skosztować można przepysznych domowych potraw. Nie zabrakło sali zabaw wypełnionej grami i zabawkami edukacyjnymi, oraz miejscem na zabawy z rówieśnikami.

Pomieszczenia oferowane rodzinom, nie są typowymi miejscami jakie można spotkać w większości hoteli. Kolorowe pokoje z ogromną ilością przestrzeni z pewnością przyciągną uwagę dzieci. Ich niestandardowy i minimalistyczny wygląd wynika z naszej idei, polegającej na zacieśnianiu więzi rodzinnych.

Pobyt w Elemels Planet dedykowany jest dla dzieci od 3 do 13 roku życia (oczywiście pod opieką dorosłego). Osoby podróżujące bez dzieci są również mile widziane w naszym ośrodku.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami w ofercie