SALA ZABAW

Elemels Planet jest stworzone dla dzieci! Wiele atrakcji i animatorzy przebrani w nasze postacie sprawią, że pociechy będą chciały wracać do tego miejsca.

Na najwyższym piętrze budynku znajduje się sala zabaw dostępna dla wszystkich naszych gości. Mnogość zabaw i wspaniała atmosfera przyciąga jak magnes.

NASZE POSTACIE

Każdy z bohaterów prezentuje inny zestaw cech. Dzięki temu mali goście spędzający czas w naszym obiekcie mają nie tylko okazję świetnie się bawić, ale również nauczyć się jak postępować z ludźmi o odmiennych temperamentach.

Ogi – tryskający pozytywną energią. Jest bardzo żywiołowy i zachęca do aktywności innych. Znany jest z szybkiego działania oraz przy dylematach bardzo pochopnie dokonuje wyborów. Próbuje być w wielu miejscach na raz.

Mia – zdystansowana do świata zewnętrznego marzycielka. Wszelkie decyzje podejmuje ostrożnie i raczej nastawia się na idące za nim negatywne konsekwencje. Czas woli spędzać samotnie, choć nie stroni od swoich przyjaciół.

Oda – potrzebuje wielu argumentów i bodźców do intensywnego działania. Jednak kiedy podejmuje się jakiegoś zadania, wykonuje go z wielką pieczołowitością i dbałością. Przy wskazaniu odpowiadającego jej wariantu, przemyśla wszystkie możliwe opcje.

Wii – najmądrzejszy ze wszystkich żywiołów. Daje temu wyraz swoimi długimi wywodami. Podobnie jak jego przyjaciel Ogi jest bardzo żywiołowy, a przy tym bardzo beztroski. W głębi duszy, kryje przed wszystkimi bardzo wrażliwą naturę.

Zabawy

Chcesz zorganizować przyjęcie dla swojego dziecka? Urodziny, imieniny, dyskotekę? A może wycieczkę lub spotkanie integracyjne dla swoich podopiecznych?
W Elemels Planet zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

  • Zainteresowanym osobom proponujemy:
  • profesjonalna organizację przyjęcia,
  • atrakcje przygotowane przez profesjonalnych animatorów,
  • obecność naszych maskotek OGI,  MIA , ODA , WI
  • autorski program przyjęcia,
  • nagrody i materiały potrzebne do wydarzenia.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami w ofercie